GKS Mirków 7:3 Unia Bardo – UNIA BARDO

GKS Mirków 7:3 Unia Bardo

Nieudane zakończenie sezonu dla naszej Unii. Przegrywamy ostatni mecz sezonu w wyjazdowym spotkaniu z GKS Mirków aż 3:7.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, jednak to gospodarze dwukrotnie trafili do bramki. Najpierw w 38 minucie bramkarza Unii pokonał Gołda a bramkę „do szatni” zdobył” Kisiel.

W drugiej połówce Unia chcąc odwrócić rezultat spotkania, naraziła się na bardzo groźne kontrataki które skutecznie wykorzystywali piłkarze GKSu. W 80 minucie przy stanie 0:6 bramkę dla Unii zdobył Tomasz Robak, a w samej końcówce kolejne dwie bramki zdobyli Paweł Świerzawski i Radosław Wandzel, jednak wynik meczu był już przesądzony i pewnym było, że to gospodarze zainkasują trzy punkty.

Unia Bardo kończy sezon na 11. pozycji z dorobkiem 37 punktów. Z rozgrywkami IV ligi żegnają się drużyny Nysy Kłodzko, Zjednoczonych Żarów, MKP Wołów oraz Orła Ząbkowice. Zwycięstwo ligi kilka kolejek wcześniej zapewniła sobie bardzo mocna ekipa rezerw Śląska Wrocław.

Kolejny sezon rozgrywkowy zaczniemy 15 sierpnia.

GKS MIRKÓW 7:3 (2:0) UNIA BARDO

UNIA: Gembara – Skowronek, Łaski, Czachor, Kobrzak – Świerzawski, Ślepecki, Robak, Raszpla – Gerlach, Kuriata