Unia Bardo 8:0 Zamek Kamieniec (sparing) – UNIA BARDO

Unia Bardo 8:0 Zamek Kamieniec (sparing)

W pierwszym meczu kontrolnym przed zbliżającym się sezonem 2019/20 Unia Bardo rozbiła Zamek Kamieniec 8:0 (3:0).

W 15 minucie strzelanie rozpoczął Dawid Kuriata po dograniu Pawła Świerzawskiego, dziesięć minut później podanie Seweryna Ślepeckiego z głębi pola sprytną podcinką na gola zamienił zawodnik testowany. Wynik na 3:0 do przerwy ustalił Świerzawski. Po przerwie gra toczyła się tylko do jednej bramki, a ozdobą sparingu była bramka Daniela Chęcińskiego na 7:0 z około 30 metra.

UNIA BARDO 8:0 (3:0) ZAMEK KAMIENIEC

UNIA: Gembara – zawodnik testowany, Łużny, Łaski, Brzęczkowski – Świerzawski, Drozdowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Zieliński, Kuriata

Na zmiany wchodzili: Susz, Raszpla, Skowronek, Ślepecki, Chęciński, zawodnik testowany