Orzeł Ząbkowice 0:3 Unia Bardo – UNIA BARDO

Orzeł Ząbkowice 0:3 Unia Bardo

Pewne zwycięstwo w derbowym spotkaniu zaliczyła Unia Bardo wygrywając z Orłem Ząbkowice 3:0 (1:0). W 32. minucie spotkania precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego Krzysztofa Czachora trafiło w jednego z zawodników Orła, który wpakował piłkę do własnej siatki. Minutę później do wyrównania mógł doprowadzić Tomasz Piątkowski, jednak jego kąśliwe uderzenie szczęśliwie minęło słupek.

W szeregach bardzian bardzo aktywny był skrzydłowy Mateusz Łaszczewski oraz bardzo waleczny Michał Wojtal. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie.

W drugiej połowie to nadal Unia prowadziła grę, a wynik udało się podwyższyć dopiero w 70. minucie. Dawid Kuriata otrzymał piłkę w pole karne i sprytnym lobem pokonał bezradnego Konrada Krakowskiego. W 85. minucie Orzeł miał swoją szanse na bramkę kontaktową, jednak piłkę z linii wybił kapitan Krzysztof Czachor.

Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 94. minucie Seweryn Raszpla, który wykorzystał dogranie Kamila Dymka i wpakował piłkę do pustej bramki.

ORZEŁ ZĄBKOWICE 0:3(0:1) UNIA BARDO

UNIA: Gembara – Świerzawski(90 Śleziak), Czachor, Łaski, Łużny(68 Kobrzak) – Łaszczewski(68 Raszpla), Ślepecki(78 Wiszowaty), Wojtal, Szabat(68 Dymek) – Zieliński, Kuriata(80 Chęciński)