Unia Bardo 4:2 Moto Jelcz Oława – UNIA BARDO

Unia Bardo 4:2 Moto Jelcz Oława

W dzisiejszym spotkaniu Unia Bardo pokonała Moto Jelcza Oławę 4:2.

Strzelanie w Bardzie rozpoczął w 18. minucie Dawid Kuriata, wykorzystując podanie z bocznego sektora od Seweryna Raszpli. Goście bardzo szybko się otrząsnęli po straconej bramce. W 22. minucie do remisu doprowadził Krzysztof Telatyński, a trzy minuty później rzut karny na bramkę dla oławian zamienił Jakub Skorłutowski. Stracone bramki podziałały na bardzian równie mobilizująco. W 31. minucie wynik spotkania na 2:2 wyrównał Tomasz Zieliński. Jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie. Świetnie w polu karnym zachował się Dawid Kuriata, zastawiając się z obrońcą na plecach, zdołał skierować piłkę do siatki piętą. Pomimo ambitnej walki oławian w drugiej połowie, kropkę nad i postawili gracze Unii Bardo. Wynik spotkania w 60. minucie na 4:2 ustalił Michał Wojtal.

UNIA BARDO 4:2 (3:2) MOTO JELCZ OŁAWA

UNIA: Gembara – Łużny, Czachor, Łaski, Śleziak – Dymek, Ślepecki, Wojtal, Raszpla – Zieliński, Kuriata