Unia Bardo 2:3 Mechanik Brzezina

Z dziesięciominutowym opóźnieniem spowodowanym ulewnym deszczem rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Unią Bardo a Mechanikiem Brzezina.

Bardzo dużo działo się już od samego początku spotkania. W 3. minucie wychodzącego na dogodną pozycję Seweryna Ślepeckiego nieprzepisowo zatrzymał Kacper Idziak, za co został wyrzucony z boiska, a goście resztę spotkania kontynuowali w osłabieniu. Strzał z rzutu wolnego Łukasza Łużnego trafił tylko w mur.

W 7. minucie Dawid Różana wyłożył piłkę do Andrzeja Wiszowatego, który atomowym uderzeniem w okienko bramki wyprowadził bardzian na prowadzenie.

O kolejnych dziesięciu minutach najchętniej zapomniałaby formacja obronna Unii. Po fatalnych błędach, w 15. i 16. minucie goście dwukrotnie trafili do bramki Dominika Zygmunta. W 32. minucie na akcję indywidualną zdecydował się Paweł Świerzawski i mocnym strzałem lewą nogą w dłuższy róg bramki doprowadził do remisu. Wynik 2:2 utrzymał się do przerwy.

Z dużym animuszem rozpoczęli drugą połowę unici, jednak brakowało skuteczności pod bramką Daniela Wójcika. W 52. minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Damian Różana, jednak nie zdołał oddać strzału z najbliższej odległości. W 70. minucie Mechanik ponownie wyszedł na prowadzenie, dośrodkowanie z lewej strony boiska przeciął jeden z zawodników gości kierując piłkę do bramki strzeżonej przez Dominika Zygmunta.

Po straconej bramce Unia zaatakowała się jeszcze bardziej, lecz do końca spotkania nie przyniosło to żadnego efektu, zdecydowanie brakowało siły rażenia w ofensywie i to Mechanik po końcowym gwizdku cieszył się ze zdobycia trzech punktów.

UNIA BARDO 2:3 (2:2) MECHANIK BRZEZINA

UNIA: Zygmunt – Świerzawski, Fudali, Łużny, Ferenc(46 Brzęczkowski) – Damian Różana(74 Wrona), Ślepecki(66 Malczyk), Wiszowaty(58 Chęciński), Dawid Różana – Zieliński, Mirosław Włodarczyk(67 Adrian Włodarczyk)