Unia Bardo 3:2 Nysa Kłodzko

Mamy pierwsze zwycięstwo! Po bardzo emocjonującym spotkaniu Unia Bardo pokonała Nysę Kłodzko 3:2 (1:1).

Unia bardzo szybko wyszła na prowadzenie, w piątej minucie najprzytomniej w polu karnym zachował się Tomasz Zieliński, który wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. W 17. minucie do remisu doprowadził Mikołaj Kotfas płaskim strzałem w dłuższy róg bramki. Remisowy wynik utrzymał się do przerwy.

W 85. minucie błąd obrońcy Nysy Kłodzko wykorzystał Michał Wrona, który technicznym strzałem pokonał bramkarza kłodzczan. Dwie minuty później był już remis, prawym skrzydłem w pole karne wpadł Pavlo Pokhytailo i nie dał szans na interwencje Dominikowi Zygmuntowi.

Trzy punkty Unii zapewnił w 90. minucie kapitan Mirosław Włodarczyk, pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na Piotrze Fudalim.

UNIA BARDO 3:2 (1:1) NYSA KŁODZKO

UNIA: Zygmunt – Świerzawski, Krocz, Łużny, Mateusz Fudali(46 Brzęczkowski) – Dawid Różana(80 Wrona), Ślepecki(57 Piotr Fudali), Sojka(60 Chęciński) Damian Różana(65 Malczyk) – Zieliński(87 Adrian Włodarczyk), Mirosław Włodarczyk