Polonia Trzebnica 2:1 Unia Bardo – UNIA BARDO

Polonia Trzebnica 2:1 Unia Bardo

Niestety przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Polonią Trzebnica 1:2 (1:1). Jedyną bramkę dla Unii zdobył w 42. minucie Dawid Różana. Dla gospodarzy trafiali Oskar Caliński oraz Grzegorz Rajter. W bramce Unii zadebiutował 19-letni Marcel Rosenau, pozyskany z Nysy Kłodzko.

Po siedmiu kolejkach nasz zespół zajmuje 17. lokatę w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Okazja do nadrobienia już w najbliższą sobotę. Na własnym boisku zmierzymy się z Sokołem Wielka Lipa.

UNIA: Rosenau – Świerzawski, Mateusz Fudali, Krocz, Szczepek (63 Wiszowaty) – Dawid Różana (51 Piotr Fudali), Ślepecki (67 Adrian Włodarczyk), Sojka (63 Wandzel), Damian Różana – Malczyk (80 Chęciński), Idzi (82 Tworzydlak)

W pozostałych spotkaniach rozegranych dzisiaj:

Lechia Dzierżoniów – GKS Mirków 7:0

Nysa Kłodzko – Moto Jelcz Oława 1:4

Sokół Marcinkowice – Pogoń Pieszyce 5:0

Opis spotkania pochodzący ze strony Polonii Trzebnica:

„Po dwóch gorszych spotkaniach w lidze i pucharze nadszedł radosny moment dla sympatyków z Trzebnicy. Biało-niebiescy ograli 2:1 Unię Bardo przed własną publicznością.

W mecz lepiej weszli goście bowiem po stałym fragmencie gry wyszli na prowadzenie. Na nasze szczęście w samej końcówce pierwszej połowy tzw. bramkę do szatni zdobył wszechstronny Oskar Caliński. W drugiej części spotkania to gospodarze byli bardziej „pazerni” i najlepszy strzelec zespołu Grzegorz Rajter strzelił gola, który przesadził o zwycięstwie Polonii. Na uwagę zasługuje kolejny bardzo dobry mecz weterana Karola Buchli w bramce.

Polonia z 16 punktami na koncie zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. W niedzielę nasz zespół uda się do Oławy na mecz z miejscowym Moto-Jelczem.

Skład drużyny: Buchla-Serweta, Jajko, Lamorski, Miara-Rats, Caliński, Madej, Matković, Froń-Rajter
Z ławki weszli: Ciurkot, Pancerz”