Unia Bardo 5:3 Orzeł Prusice – UNIA BARDO

Unia Bardo 5:3 Orzeł Prusice

Trzy punkty zostają w Bardzie. Unia Bardo – Orzeł Prusice 5:3 (1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Łukasz Idzi x2, Daniel Malczyk x2 oraz Seweryn Ślepecki z rzutu karnego.

Relacja ze spotkania autorstwa Józefa Mierzwińskiego:

„Unia Bardo, po pełnym zwrotów akcji oraz ośmiu żółtych i dwóch czerwonych kartkach dla obu drużyn, ciężkim boju, wyraźnie pokonuje Orła Prusice.

Już w dziesiątej minucie, po nierozważnym ataku i czerwonej kartce zawodnika przyszło Unii grać w osłabieniu. Mimo to, w dwudziestej minucie Łukasz Idzi przyjmuje dokładne podanie Daniela Chęcińskiego i po minięciu bramkarza umieszcza piłkę w bramce. Od tej chwili Prusice przejmują inicjatywę i trafiając dwukrotnie do bramki gospodarzy. Odpowiada kolejną bramką Łukasz Idzi i obie drużyny „idą na wymianę” w której Unia jest skuteczniejsza i emocjonujący mecz kończy się wynikiem 5:3 dla Gospodarzy.

Wszyscy zawodnicy Unii zasłużyli na słowa uznania za zaangażowanie i walkę, a w mojej subiektywnej ocenie na szczególne wyróżnienie zasłużyli Łukasz Idzi, Daniel Malczyk oraz Piotr Fudali”