Sparingi przed rundą wiosenną 2019/2020:

01.02.2020 (sobota) 11:00 Unia Bardo 0:0 Skalnik Gracze
08.02.2020 (sobota) 11:00 Unia Bardo 5:0 (1:0) Nysa Kłodzko (w Bielawie)
12.02.2020 (środa) 18:00 Polonia Nysa 5:1 (1:1) Unia Bardo (w Nysie)
15.02.2020 (sobota) 12:00 GKS Głuchołazy 1:4 (1:2) Unia Bardo (w Głuchołazach)
22.02.2020 (sobota) 11:00 Unia Bardo 4:2 (2:2) LZS Starowice (w Bielawie)
29.02.2020 (sobota) 14:00 Orzeł Pawłowice 1:3 Unia Bardo (w Kłokoczycach – balon Ślęzy Wrocław)
07.03.2020 (sobota) 15:00 Skałki Stolec – Unia Bardo (w Stolcu)

Terminarz IV-ligi grupy wschodniej w sezonie 2019/20

DataMeczGodzinaWynikKolejka
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Wiwa Goszcz — Bielawianka Bielawa 14:00:0014:001 - 21
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Unia Bardo — Orzeł Ząbkowice Śląskie 14:00:0014:000 - 01
2019-08-15 11:00:0015 sierpnia 2019 Sokół Wielka Lipa — LKS Bystrzyca Górna 11:00:0011:001 - 01
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Sokół Marcinkowice — Moto Jelcz Oława 14:00:0014:005 - 01
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Polonia-Stal Świdnica — GKS Mirków 14:00:0014:002 - 01
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Polonia Trzebnica — Orzeł Prusice 14:00:0014:002 - 21
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Pogoń Pieszyce — Lechia Dzierżoniów 14:00:0014:000 - 11
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Piast Żerniki — Piast Nowa Ruda 14:00:0014:001 - 31
2019-08-18 15:00:0018 sierpnia 2019 Bielawianka Bielawa — Piast Nowa Ruda 15:00:0015:002 - 02
2019-08-18 17:00:0018 sierpnia 2019 Lechia Dzierżoniów — Piast Żerniki 17:00:0017:001 - 32
2019-08-17 17:00:0017 sierpnia 2019 Orzeł Prusice — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:005 - 02
2019-08-18 17:00:0018 sierpnia 2019 GKS Mirków — Polonia Trzebnica 17:00:0017:003 - 12
2019-08-18 11:00:0018 sierpnia 2019 Moto Jelcz Oława — Polonia-Stal Świdnica 11:00:0011:002 - 12
2019-08-17 17:00:0017 sierpnia 2019 Sokół Marcinkowice — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:002 - 12
2019-08-17 17:00:0017 sierpnia 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:001 - 12
2019-08-17 17:00:0017 sierpnia 2019 Wiwa Goszcz — Unia Bardo 17:00:0017:002 - 32
2019-08-24 15:00:0024 sierpnia 2019 Unia Bardo — Bielawianka Bielawa 15:00:0015:002 - 23
2019-08-24 15:00:0024 sierpnia 2019 Sokół Wielka Lipa — Wiwa Goszcz 15:00:0015:005 - 13
2019-08-24 17:00:0024 sierpnia 2019 Sokół Marcinkowice — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:002 - 03
2019-08-24 15:00:0024 sierpnia 2019 Polonia-Stal Świdnica — LKS Bystrzyca Górna 15:00:0015:002 - 03
2019-08-24 17:00:0024 sierpnia 2019 Polonia Trzebnica — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:003 - 33
2019-08-24 17:00:0024 sierpnia 2019 Pogoń Pieszyce — GKS Mirków 17:00:0017:000 - 23
2019-08-24 17:00:0024 sierpnia 2019 Piast Żerniki — Orzeł Prusice 17:00:0017:002 - 13
2019-08-24 17:00:0024 sierpnia 2019 Piast Nowa Ruda — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:002 - 13
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 Bielawianka Bielawa — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:000 - 14
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 Orzeł Prusice — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:000 - 24
2019-08-31 14:00:0031 sierpnia 2019 Piast Żerniki — GKS Mirków 14:00:0014:003 - 24
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 Moto Jelcz Oława — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:001 - 04
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 LKS Bystrzyca Górna — Polonia Trzebnica 17:00:0017:003 - 24
2019-08-31 16:00:0031 sierpnia 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Polonia-Stal Świdnica 16:00:0016:000 - 14
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 Wiwa Goszcz — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:003 - 14
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 Unia Bardo — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:000 - 34
2019-09-07 15:00:007 września 2019 Sokół Wielka Lipa — Bielawianka Bielawa 15:00:0015:002 - 15
2019-09-07 14:00:007 września 2019 Sokół Marcinkowice — Unia Bardo 14:00:0014:005 - 15
2019-09-07 16:00:007 września 2019 Polonia-Stal Świdnica — Wiwa Goszcz 16:00:0016:004 - 05
2019-09-07 16:00:007 września 2019 Polonia Trzebnica — Orzeł Ząbkowice Śląskie 16:00:0016:001 - 25
2019-09-07 16:00:007 września 2019 Pogoń Pieszyce — LKS Bystrzyca Górna 16:00:0016:003 - 15
2019-09-07 16:00:007 września 2019 Piast Żerniki — Moto Jelcz Oława 16:00:0016:001 - 15
2019-09-07 16:00:007 września 2019 Piast Nowa Ruda — GKS Mirków 16:00:0016:006 - 15
2019-09-07 16:00:007 września 2019 Lechia Dzierżoniów — Orzeł Prusice 16:00:0016:004 - 25
2019-09-14 15:00:0014 września 2019 Bielawianka Bielawa — Orzeł Prusice 15:00:0015:006 - 26
2019-09-14 15:00:0014 września 2019 GKS Mirków — Lechia Dzierżoniów 15:00:0015:003 - 46
2019-09-14 16:00:0014 września 2019 Moto Jelcz Oława — Piast Nowa Ruda 16:00:0016:003 - 06
2019-09-15 16:00:0015 września 2019 LKS Bystrzyca Górna — Piast Żerniki 16:00:0016:000 - 36
2019-09-14 16:00:0014 września 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Pogoń Pieszyce 16:00:0016:004 - 36
2019-09-14 15:00:0014 września 2019 Wiwa Goszcz — Polonia Trzebnica 15:00:0015:003 - 16
2019-09-14 16:00:0014 września 2019 Unia Bardo — Polonia-Stal Świdnica 16:00:0016:003 - 06
2019-09-14 11:00:0014 września 2019 Sokół Wielka Lipa — Sokół Marcinkowice 11:00:0011:000 - 06
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Sokół Marcinkowice — Bielawianka Bielawa 16:00:0016:002 - 27
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Polonia-Stal Świdnica — Sokół Wielka Lipa 16:00:0016:002 - 17
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Polonia Trzebnica — Unia Bardo 16:00:0016:002 - 37
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Pogoń Pieszyce — Wiwa Goszcz 16:00:0016:003 - 37
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Piast Żerniki — Orzeł Ząbkowice Śląskie 16:00:0016:003 - 27
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Piast Nowa Ruda — LKS Bystrzyca Górna 16:00:0016:002 - 07
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Lechia Dzierżoniów — Moto Jelcz Oława 16:00:0016:003 - 17
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Orzeł Prusice — GKS Mirków 16:00:0016:002 - 47
2019-09-28 15:00:0028 września 2019 Bielawianka Bielawa — GKS Mirków 15:00:0015:002 - 18
2019-09-28 16:00:0028 września 2019 Moto Jelcz Oława — Orzeł Prusice 16:00:0016:007 - 18
2019-09-29 16:00:0029 września 2019 LKS Bystrzyca Górna — Lechia Dzierżoniów 16:00:0016:000 - 58
2019-09-28 16:00:0028 września 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Piast Nowa Ruda 16:00:0016:003 - 68
2019-09-28 15:00:0028 września 2019 Wiwa Goszcz — Piast Żerniki 15:00:0015:002 - 28
2019-09-28 16:00:0028 września 2019 Unia Bardo — Pogoń Pieszyce 16:00:0016:001 - 28
2019-09-28 15:00:0028 września 2019 Sokół Wielka Lipa — Polonia Trzebnica 15:00:0015:003 - 28
2019-09-28 15:00:0028 września 2019 Sokół Marcinkowice — Polonia-Stal Świdnica 15:00:0015:000 - 28
2019-10-06 11:00:006 października 2019 Polonia-Stal Świdnica — Bielawianka Bielawa 11:00:0011:003 - 09
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Polonia Trzebnica — Sokół Marcinkowice 15:00:0015:003 - 19
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Pogoń Pieszyce — Sokół Wielka Lipa 15:00:0015:000 - 39
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Piast Żerniki — Unia Bardo 15:00:0015:001 - 29
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Piast Nowa Ruda — Wiwa Goszcz 15:00:0015:001 - 19
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Lechia Dzierżoniów — Orzeł Ząbkowice Śląskie 15:00:0015:003 - 39
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Orzeł Prusice — LKS Bystrzyca Górna 15:00:0015:005 - 29
2019-10-05 15:00:005 października 2019 GKS Mirków — Moto Jelcz Oława 15:00:0015:001 - 19
2019-10-12 11:00:0012 października 2019 Bielawianka Bielawa — Moto Jelcz Oława 11:00:0011:002 - 010
2019-10-13 15:00:0013 października 2019 LKS Bystrzyca Górna — GKS Mirków 15:00:0015:000 - 510
2019-10-12 15:00:0012 października 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Orzeł Prusice 15:00:0015:003 - 110
2019-10-12 15:00:0012 października 2019 Wiwa Goszcz — Lechia Dzierżoniów 15:00:0015:002 - 210
2019-10-12 15:00:0012 października 2019 Unia Bardo — Piast Nowa Ruda 15:00:0015:002 - 110
2019-10-12 15:00:0012 października 2019 Sokół Wielka Lipa — Piast Żerniki 15:00:0015:003 - 010
2019-10-12 15:00:0012 października 2019 Sokół Marcinkowice — Pogoń Pieszyce 15:00:0015:003 - 010
2019-10-12 14:00:0012 października 2019 Polonia-Stal Świdnica — Polonia Trzebnica 14:00:0014:001 - 010
2019-10-19 15:00:0019 października 2019 Polonia Trzebnica — Bielawianka Bielawa 15:00:0015:000 - 011
2019-10-19 15:00:0019 października 2019 Pogoń Pieszyce — Polonia-Stal Świdnica 15:00:0015:000 - 111
2019-10-19 15:00:0019 października 2019 Piast Żerniki — Sokół Marcinkowice 15:00:0015:002 - 311
2019-10-19 15:00:0019 października 2019 Piast Nowa Ruda — Sokół Wielka Lipa 15:00:0015:001 - 111
2019-10-20 15:00:0020 października 2019 Lechia Dzierżoniów — Unia Bardo 15:00:0015:003 - 111
2019-10-19 15:00:0019 października 2019 Orzeł Prusice — Wiwa Goszcz 15:00:0015:001 - 311
2019-10-20 12:00:0020 października 2019 GKS Mirków — Orzeł Ząbkowice Śląskie 12:00:0012:001 - 311
2019-10-19 15:00:0019 października 2019 Moto Jelcz Oława — LKS Bystrzyca Górna 15:00:0015:006 - 011
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Bielawianka Bielawa — LKS Bystrzyca Górna 14:00:0014:006 - 012
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Moto Jelcz Oława 14:00:0014:002 - 212
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Wiwa Goszcz — GKS Mirków 14:00:0014:001 - 412
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Unia Bardo — Orzeł Prusice 14:00:0014:004 - 112
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Sokół Wielka Lipa — Lechia Dzierżoniów 14:00:0014:001 - 012
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Sokół Marcinkowice — Piast Nowa Ruda 14:00:0014:001 - 512
2019-10-26 15:00:0026 października 2019 Polonia-Stal Świdnica — Piast Żerniki 15:00:0015:007 - 012
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Polonia Trzebnica — Pogoń Pieszyce 14:00:0014:002 - 212
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 Pogoń Pieszyce — Bielawianka Bielawa 14:00:0014:001 - 213
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 Piast Żerniki — Polonia Trzebnica 14:00:0014:002 - 213
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 Piast Nowa Ruda — Polonia-Stal Świdnica 14:00:0014:000 - 413
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 Lechia Dzierżoniów — Sokół Marcinkowice 14:00:0014:003 - 213
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 Orzeł Prusice — Sokół Wielka Lipa 14:00:0014:003 - 213
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 GKS Mirków — Unia Bardo 14:00:0014:003 - 213
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 Moto Jelcz Oława — Wiwa Goszcz 14:00:0014:003 - 013
2019-11-03 14:00:003 listopada 2019 LKS Bystrzyca Górna — Orzeł Ząbkowice Śląskie 14:00:0014:002 - 113
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Bielawianka Bielawa — Orzeł Ząbkowice Śląskie 14:00:0014:006 - 114
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Wiwa Goszcz — LKS Bystrzyca Górna 14:00:0014:001 - 014
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Unia Bardo — Moto Jelcz Oława 14:00:0014:004 - 214
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Sokół Wielka Lipa — GKS Mirków 14:00:0014:002 - 014
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Sokół Marcinkowice — Orzeł Prusice 14:00:0014:002 - 014
2019-11-10 13:30:0010 listopada 2019 Polonia-Stal Świdnica — Lechia Dzierżoniów 13:30:0013:302 - 114
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Polonia Trzebnica — Piast Nowa Ruda 14:00:0014:005 - 014
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Pogoń Pieszyce — Piast Żerniki 14:00:0014:000 - 114
2019-11-16 13:30:0016 listopada 2019 Piast Żerniki — Bielawianka Bielawa 13:30:0013:301 - 015
2019-11-16 13:30:0016 listopada 2019 Piast Nowa Ruda — Pogoń Pieszyce 13:30:0013:303 - 015
2019-11-16 13:30:0016 listopada 2019 Lechia Dzierżoniów — Polonia Trzebnica 13:30:0013:300 - 115
2019-11-16 13:30:0016 listopada 2019 Orzeł Prusice — Polonia-Stal Świdnica 13:30:0013:301 - 115
2019-11-16 13:30:0016 listopada 2019 GKS Mirków — Sokół Marcinkowice 13:30:0013:301 - 515
2019-11-17 13:00:0017 listopada 2019 Moto Jelcz Oława — Sokół Wielka Lipa 13:00:0013:000 - 015
2019-11-17 13:30:0017 listopada 2019 LKS Bystrzyca Górna — Unia Bardo 13:30:0013:301 - 115
2019-11-16 13:30:0016 listopada 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Wiwa Goszcz 13:30:0013:301 - 215
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Bielawianka Bielawa — Wiwa Goszcz 13:30:0013:306 - 116
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Unia Bardo 13:30:0013:300 - 316
2019-11-24 13:00:0024 listopada 2019 LKS Bystrzyca Górna — Sokół Wielka Lipa 13:00:0013:000 - 216
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Moto Jelcz Oława — Sokół Marcinkowice 13:30:0013:300 - 116
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 GKS Mirków — Polonia-Stal Świdnica 13:30:0013:301 - 016
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Orzeł Prusice — Polonia Trzebnica 13:30:0013:302 - 216
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Lechia Dzierżoniów — Pogoń Pieszyce 13:30:0013:302 - 316
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Piast Nowa Ruda — Piast Żerniki 13:30:0013:301 - 116
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Piast Nowa Ruda — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Piast Żerniki — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Pogoń Pieszyce — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Polonia Trzebnica — GKS Mirków 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Polonia-Stal Świdnica — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Sokół Marcinkowice — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Sokół Wielka Lipa — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-17
2020-03-21 17:00:0021 marca 2020 Unia Bardo — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-17
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 Bielawianka Bielawa — Unia Bardo 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 Wiwa Goszcz — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 LKS Bystrzyca Górna — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 Moto Jelcz Oława — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 GKS Mirków — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 Orzeł Prusice — Piast Żerniki 17:00:0017:00-18
2020-03-28 17:00:0028 marca 2020 Lechia Dzierżoniów — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-18
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Lechia Dzierżoniów — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Piast Nowa Ruda — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Piast Żerniki — GKS Mirków 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Pogoń Pieszyce — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Polonia Trzebnica — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Polonia-Stal Świdnica — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Sokół Marcinkowice — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-19
2020-04-04 17:00:004 kwietnia 2020 Sokół Wielka Lipa — Unia Bardo 17:00:0017:00-19
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 Bielawianka Bielawa — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 Unia Bardo — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 Wiwa Goszcz — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 LKS Bystrzyca Górna — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 Moto Jelcz Oława — Piast Żerniki 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 GKS Mirków — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-20
2020-04-11 17:00:0011 kwietnia 2020 Orzeł Prusice — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-20
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Orzeł Prusice — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Lechia Dzierżoniów — GKS Mirków 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Piast Nowa Ruda — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Piast Żerniki — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Pogoń Pieszyce — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Polonia Trzebnica — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Polonia-Stal Świdnica — Unia Bardo 17:00:0017:00-21
2020-04-18 17:00:0018 kwietnia 2020 Sokół Marcinkowice — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-21
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 Bielawianka Bielawa — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 Sokół Wielka Lipa — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 Unia Bardo — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 Wiwa Goszcz — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Piast Żerniki 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 LKS Bystrzyca Górna — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 Moto Jelcz Oława — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-22
2020-04-25 17:00:0025 kwietnia 2020 GKS Mirków — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-22
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 GKS Mirków — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Orzeł Prusice — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Lechia Dzierżoniów — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Piast Nowa Ruda — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Piast Żerniki — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Pogoń Pieszyce — Unia Bardo 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Polonia Trzebnica — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-23
2020-05-01 17:00:001 maja 2020 Polonia-Stal Świdnica — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-23
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Bielawianka Bielawa — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Sokół Marcinkowice — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Sokół Wielka Lipa — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Unia Bardo — Piast Żerniki 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Wiwa Goszcz — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 LKS Bystrzyca Górna — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-24
2020-05-08 17:00:008 maja 2020 Moto Jelcz Oława — GKS Mirków 17:00:0017:00-24
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Moto Jelcz Oława — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 GKS Mirków — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Orzeł Prusice — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Lechia Dzierżoniów — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Piast Nowa Ruda — Unia Bardo 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Piast Żerniki — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Pogoń Pieszyce — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-25
2020-05-15 17:00:0015 maja 2020 Polonia Trzebnica — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-25
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Bielawianka Bielawa — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Polonia-Stal Świdnica — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Sokół Marcinkowice — Piast Żerniki 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Sokół Wielka Lipa — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Unia Bardo — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Wiwa Goszcz — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — GKS Mirków 17:00:0017:00-26
2020-05-22 17:00:0022 maja 2020 LKS Bystrzyca Górna — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-26
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 LKS Bystrzyca Górna — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 Moto Jelcz Oława — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 GKS Mirków — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 Orzeł Prusice — Unia Bardo 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 Lechia Dzierżoniów — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 Piast Nowa Ruda — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 Piast Żerniki — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-27
2020-05-29 17:00:0029 maja 2020 Pogoń Pieszyce — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-27
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Bielawianka Bielawa — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Polonia Trzebnica — Piast Żerniki 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Polonia-Stal Świdnica — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Sokół Marcinkowice — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Sokół Wielka Lipa — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Unia Bardo — GKS Mirków 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Wiwa Goszcz — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-28
2020-06-05 17:00:005 czerwca 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-28
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Bielawianka Bielawa 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 LKS Bystrzyca Górna — Wiwa Goszcz 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 Moto Jelcz Oława — Unia Bardo 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 GKS Mirków — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 Orzeł Prusice — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 Lechia Dzierżoniów — Polonia-Stal Świdnica 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 Piast Nowa Ruda — Polonia Trzebnica 17:00:0017:00-29
2020-06-12 17:00:0012 czerwca 2020 Piast Żerniki — Pogoń Pieszyce 17:00:0017:00-29
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Bielawianka Bielawa — Piast Żerniki 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Pogoń Pieszyce — Piast Nowa Ruda 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Polonia Trzebnica — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Polonia-Stal Świdnica — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Sokół Marcinkowice — GKS Mirków 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Sokół Wielka Lipa — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Unia Bardo — LKS Bystrzyca Górna 17:00:0017:00-30
2020-06-19 17:00:0019 czerwca 2020 Wiwa Goszcz — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-30

Lista spotkań Unii Bardo w sezonie 2019/20 (runda jesienna)

DataMeczGodzinaWynikKolejka
2019-08-15 14:00:0015 sierpnia 2019 Unia Bardo — Orzeł Ząbkowice Śląskie 14:00:0014:000 - 01
2019-08-17 17:00:0017 sierpnia 2019 Wiwa Goszcz — Unia Bardo 17:00:0017:002 - 32
2019-08-24 15:00:0024 sierpnia 2019 Unia Bardo — Bielawianka Bielawa 15:00:0015:002 - 23
2019-08-31 17:00:0031 sierpnia 2019 Unia Bardo — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:000 - 34
2019-09-07 14:00:007 września 2019 Sokół Marcinkowice — Unia Bardo 14:00:0014:005 - 15
2019-09-14 16:00:0014 września 2019 Unia Bardo — Polonia-Stal Świdnica 16:00:0016:003 - 06
2019-09-21 16:00:0021 września 2019 Polonia Trzebnica — Unia Bardo 16:00:0016:002 - 37
2019-09-28 16:00:0028 września 2019 Unia Bardo — Pogoń Pieszyce 16:00:0016:001 - 28
2019-10-05 15:00:005 października 2019 Piast Żerniki — Unia Bardo 15:00:0015:001 - 29
2019-10-12 15:00:0012 października 2019 Unia Bardo — Piast Nowa Ruda 15:00:0015:002 - 110
2019-10-20 15:00:0020 października 2019 Lechia Dzierżoniów — Unia Bardo 15:00:0015:003 - 111
2019-10-26 14:00:0026 października 2019 Unia Bardo — Orzeł Prusice 14:00:0014:004 - 112
2019-11-02 14:00:002 listopada 2019 GKS Mirków — Unia Bardo 14:00:0014:003 - 213
2019-11-09 14:00:009 listopada 2019 Unia Bardo — Moto Jelcz Oława 14:00:0014:004 - 214
2019-11-17 13:30:0017 listopada 2019 LKS Bystrzyca Górna — Unia Bardo 13:30:0013:301 - 115
2019-11-23 13:30:0023 listopada 2019 Orzeł Ząbkowice Śląskie — Unia Bardo 13:30:0013:300 - 316