Lista spotkań Unii Bardo w sezonie 2020/21 (runda jesienna)

DataMeczGodzinaWynikKolejka
2020-08-08 17:00:008 sierpnia 2020 Unia Bardo — Moto Jelcz Oława 17:00:0017:000 - 22
2020-08-12 17:00:0012 sierpnia 2020 Orzeł Lubawka — Unia Bardo 17:00:0017:003 - 23
2020-08-15 17:00:0015 sierpnia 2020 Unia Bardo — Nysa Kłodzko 17:00:0017:003 - 24
2020-08-22 17:00:0022 sierpnia 2020 Mechanik Brzezina — Unia Bardo 17:00:0017:003 - 25
2020-08-29 17:00:0029 sierpnia 2020 Unia Bardo — MKP Wołów 17:00:0017:00-6
2020-09-05 17:00:005 września 2020 Polonia Trzebnica — Unia Bardo 17:00:0017:00-7
2020-09-12 17:00:0012 września 2020 Unia Bardo — Sokół Wielka Lipa 17:00:0017:00-8
2020-09-19 17:00:0019 września 2020 Bielawianka Bielawa — Unia Bardo 17:00:0017:00-9
2020-09-26 17:00:0026 września 2020 Unia Bardo — Sokół Marcinkowice 17:00:0017:00-10
2020-10-03 17:00:003 października 2020 Piast Nowa Ruda — Unia Bardo 17:00:0017:00-11
2020-10-10 17:00:0010 października 2020 Unia Bardo — Lechia Dzierżoniów 17:00:0017:00-12
2020-10-17 17:00:0017 października 2020 GKS Mirków — Unia Bardo 17:00:0017:00-13
2020-10-24 17:00:0024 października 2020 Unia Bardo — Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00:0017:00-14
2020-10-31 17:00:0031 października 2020 LKS Bystrzyca Górna — Unia Bardo 17:00:0017:00-15
2020-11-07 17:00:007 listopada 2020 Unia Bardo — Orzeł Prusice 17:00:0017:00-16
2020-11-11 17:00:0011 listopada 2020 Pogoń Pieszyce — Unia Bardo 17:00:0017:00-17
2020-11-14 17:00:0014 listopada 2020 Unia Bardo — AKS Strzegom 17:00:0017:00-18
2020-11-21 17:00:0021 listopada 2020 Piast Żerniki — Unia Bardo 17:00:0017:00-19

Runda jesienna 2020/21 terminarz ligowy:

Kolejka 1
PAUZA : Unia Bardo
Moto Jelcz Oława : Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Lubawka : AKS Strzegom
Nysa Kłodzko : Pogoń Pieszyce
Mechanik Brzezina : Orzeł Prusice
MKP Wołów : LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa : GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa : Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice : Piast Nowa Ruda

Kolejka 2
PAUZA : Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów : Sokół Marcinkowice
GKS Mirków/Długołęka : Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna : Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice : MKP Wołów
Pogoń Pieszyce : Mechanik Brzezina
AKS Strzegom : Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) : Orzeł Lubawka
Unia Bardo : Moto Jelcz Oława

Kolejka 3
PAUZA : Moto Jelcz Oława
Orzeł Lubawka : Unia Bardo
Nysa Kłodzko : Piast Żerniki (Wrocław)
Mechanik Brzezina : AKS Strzegom
MKP Wołów : Pogoń Pieszyce
Polonia Trzebnica : Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa : LKS Bystrzyca Górna
Bielawianka Bielawa : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice : GKS Mirków/Długołęka
Piast Nowa Ruda : Lechia Dzierżoniów

Kolejka 4
PAUZA : Lechia Dzierżoniów
GKS Mirków/Długołęka : Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Sokół Marcinkowice
LKS Bystrzyca Górna : Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice : Sokół Wielka Lipa
Pogoń Pieszyce : Polonia Trzebnica
AKS Strzegom : MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) : Mechanik Brzezina
Unia Bardo : Nysa Kłodzko
Moto Jelcz Oława : Orzeł Lubawka

Kolejka 5
PAUZA : Orzeł Lubawka
Nysa Kłodzko : Moto Jelcz Oława
Mechanik Brzezina : Unia Bardo
MKP Wołów : Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Trzebnica : AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa : Pogoń Pieszyce
Bielawianka Bielawa : Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice : LKS Bystrzyca Górna
Piast Nowa Ruda : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów : GKS Mirków/Długołęka

Kolejka 6
PAUZA : GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Lechia Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna : Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice : Sokół Marcinkowice
Pogoń Pieszyce : Bielawianka Bielawa
AKS Strzegom : Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki (Wrocław) : Polonia Trzebnica
Unia Bardo : MKP Wołów
Moto Jelcz Oława : Mechanik Brzezina
Orzeł Lubawka : Nysa Kłodzko

Kolejka 7
PAUZA : Nysa Kłodzko
Mechanik Brzezina : Orzeł Lubawka
MKP Wołów : Moto Jelcz Oława
Polonia Trzebnica : Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa : Piast Żerniki (Wrocław)
Bielawianka Bielawa : AKS Strzegom
Sokół Marcinkowice : Pogoń Pieszyce
Piast Nowa Ruda : Orzeł Prusice
Lechia Dzierżoniów : LKS Bystrzyca Górna
GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 8
PAUZA : Orzeł Ząbkowice Śląskie
LKS Bystrzyca Górna : GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Prusice : Lechia Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce : Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom : Sokół Marcinkowice
Piast Żerniki (Wrocław) : Bielawianka Bielawa
Unia Bardo : Sokół Wielka Lipa
Moto Jelcz Oława : Polonia Trzebnica
Orzeł Lubawka : MKP Wołów
Nysa Kłodzko : Mechanik Brzezina

Kolejka 9
PAUZA : Mechanik Brzezina
MKP Wołów : Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica : Orzeł Lubawka
Sokół Wielka Lipa : Moto Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa : Unia Bardo
Sokół Marcinkowice : Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda : AKS Strzegom
Lechia Dzierżoniów : Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie : LKS Bystrzyca Górna

Kolejka 10
PAUZA : LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Prusice : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Pieszyce : GKS Mirków/Długołęka
AKS Strzegom : Lechia Dzierżoniów
Piast Żerniki (Wrocław) : Piast Nowa Ruda
Unia Bardo : Sokół Marcinkowice
Moto Jelcz Oława : Bielawianka Bielawa
Orzeł Lubawka : Sokół Wielka Lipa
Nysa Kłodzko : Polonia Trzebnica
Mechanik Brzezina : MKP Wołów

Kolejka 11
PAUZA : MKP Wołów
Polonia Trzebnica : Mechanik Brzezina
Sokół Wielka Lipa : Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa : Orzeł Lubawka
Sokół Marcinkowice : Moto Jelcz Oława
Piast Nowa Ruda : Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów : Piast Żerniki (Wrocław)
GKS Mirków/Długołęka : AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna : Orzeł Prusice

Kolejka 12
PAUZA : Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce : LKS Bystrzyca Górna
AKS Strzegom : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) : GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo : Lechia Dzierżoniów
Moto Jelcz Oława : Piast Nowa Ruda
Orzeł Lubawka : Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko : Bielawianka Bielawa
Mechanik Brzezina : Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów : Polonia Trzebnica

Kolejka 13
PAUZA : Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa : MKP Wołów
Bielawianka Bielawa : Mechanik Brzezina
Sokół Marcinkowice : Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda : Orzeł Lubawka
Lechia Dzierżoniów : Moto Jelcz Oława
GKS Mirków/Długołęka : Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Piast Żerniki (Wrocław)
LKS Bystrzyca Górna : AKS Strzegom
Orzeł Prusice : Pogoń Pieszyce

Kolejka 14
PAUZA : Pogoń Pieszyce
AKS Strzegom : Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) : LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto Jelcz Oława : GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Lubawka : Lechia Dzierżoniów
Nysa Kłodzko : Piast Nowa Ruda
Mechanik Brzezina : Sokół Marcinkowice
MKP Wołów : Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica : Sokół Wielka Lipa

Kolejka 15
PAUZA : Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa : Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice : MKP Wołów
Piast Nowa Ruda : Mechanik Brzezina
Lechia Dzierżoniów : Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Lubawka
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Moto Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna : Unia Bardo
Orzeł Prusice : Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Pieszyce : AKS Strzegom

Kolejka 16
PAUZA : AKS Strzegom
Piast Żerniki (Wrocław) : Pogoń Pieszyce
Unia Bardo : Orzeł Prusice
Moto Jelcz Oława : LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Lubawka : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko : GKS Mirków/Długołęka
Mechanik Brzezina : Lechia Dzierżoniów
MKP Wołów : Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica : Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa : Bielawianka Bielawa

Kolejka 17
PAUZA : Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice : Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda : Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów : MKP Wołów
GKS Mirków/Długołęka : Mechanik Brzezina
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna : Orzeł Lubawka
Orzeł Prusice : Moto Jelcz Oława
Pogoń Pieszyce : Unia Bardo
AKS Strzegom : Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 18
PAUZA : Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo : AKS Strzegom
Moto Jelcz Oława : Pogoń Pieszyce
Orzeł Lubawka : Orzeł Prusice
Nysa Kłodzko : LKS Bystrzyca Górna
Mechanik Brzezina : Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów : GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica : Lechia Dzierżoniów
Sokół Wielka Lipa : Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa : Sokół Marcinkowice

Kolejka 19
PAUZA : Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda : Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów : Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka : Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie : MKP Wołów
LKS Bystrzyca Górna : Mechanik Brzezina
Orzeł Prusice : Nysa Kłodzko
Pogoń Pieszyce : Orzeł Lubawka
AKS Strzegom : Moto Jelcz Oława
Piast Żerniki (Wrocław) : Unia Bardo